HISTORYCZNE ZWYCIĘSTWO 11-01-2020

UKS Victoria Plewiska - MUKS Kórnik: 60 - 47

11 stycznia, „w samo południe” Victorianki przystąpiły do kolejnego meczu ligowego z zespołem MUKS Kórnik. Początek spotkania to wyrównana walka obu drużyn, które zdobywały kolejne punkty i na tym etapie trudno było rozstrzygnąć faworyta tego spotkania. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 11:13 dla zespołu z Kórnika.

Podobnie wyglądał druga kwarta. Wyrównana gra obu drużyn nadal nie przynosiła rozstrzygnięcia i zakończyła się ona wygraną drużyny z Kórnika 14:15.

Decydująca dla wyniku spotkania okazała się trzeci kwarta. Poukładana gra w obronie oraz  coraz skuteczniejsze ataki gospodarzy spowodowały wyraźną przewagę Victorianek i ta kwarta zakończyła się wynikiem 20:5 dla drużyny z Plewisk.

Ostatnia kwarta to próba odrabiania strat przez drużynę gości. Wyrównana gra obu zespołów zakończyła się wynikiem 15:14 dla dziewczyn z Plewisk.

Ostatecznie spotkanie zakończył się wynikiem 60:47 dla drużyny gospodarzy. Gratulujemy pierwszego zwycięstwa w rozgrywkach i trzymamy kciuki za następne spotkania.