KOLEJNE ZWYCIĘSTWO MŁODZICZEK 17-10-2020

Nasze młodziczki nie zwalniają tempa w rozgrywkach U13. W sobotę 16 października na własnym boisku w Środzie Wielkopolskiej (gramy w tym sezonie pod szyldem UKS Moskawa Środa) nasza drużyna pokonała drużynę dziewczyn z Konina 59:44.

Początek spotkania to nasza pewna przewaga i zakończona pierwsza kwarta wynikiem 20:2. Pierwsza połowa to nasze zdecydowane zwycięstwo zakończone wynikiem 30:7.

Druga połowa była zdecydowanie po stronie naszych przeciwniczek. Błędy w ataku i obronie spowodowały powolne odrabianie strat drużyny z Konina, która w trzeciej i czwartej kwarcie parła powoli do przodu.

Ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem.