OBÓZ SZKOLENIOWY W DOBRZYNIU I PLANY STARTOWE NA SEZON 2021/2022 02-09-2021

W dniach 19 – 29 sierpnia nasze kadetki i młodziczki przebywały na obozie szkoleniowym w Dobrzyniu nad Wisłą. Stała, sprawdzona baza dobrze służyła wszystkim w szlifowaniu formy na nadchodzący sezon. Formę koszykarską budowaliśmy na pięknej i funkcjonalnej hali sportowej, odpoczywaliśmy w wygodnym hoteliku a kalorie uzupełnialiśmy posiłkami w miejscowym barku. Wszystko to pod jednym dachem i nie przeszkadzało nam, że czasami intensywnie padało. Relaks i odnowę biologiczną realizowaliśmy na kompleksie basowym w Płocku. Intensywna praca treningowa z pewnością zaowocuje podczas zbliżających się meczy kontrolnych i ligowych. Z obozu wszyscy wrócili zdrowi i w pełni gotowi do dalszych treningów.

Przed nami sezon, w którym najstarsze roczniki /2007-2008/ wystąpią w rozgrywkach ligi kadetek „A”, młodziczki walczyć będą pod szyldem MOSKAWY Środa Wielkopolska w lidze U-13, a nasze dwunastolatki /rocznik 2010 i młodsze/ po raz pierwszy przystąpią do rozgrywek ligowych w kategorii U-12.

Przed ligą czekają nas gry kontrolne w turniejach kadetek i młodziczek. Kadetki wystąpią w turnieju w Ksawerowie /25-26.09/ a tydzień później /2-3.10/ zagrają przed własną publicznością w turnieju z udziałem drużyn MKS Polkowice, KUSY Szczecin i BASKET TEAM Suchy Las.

Młodziczki w kategorii U-13 na początek zagrają na turnieju w Środzie Wielkopolskiej /11-12.09/ a w październiku /16-17.10/ wystąpią w Szubinie.

Liczymy, że nasze dziewczęta dostarczą nam wiele radości i ogrom emocji.