WEEKENDOWE MECZE MŁODZICZEK 28/29-11-2020

Ostatni weekend była bardzo pracowity dla naszych młodziczek.

W sobotę 28 listopada nasze dziewczyny zagrały w Ostrowie z miejscowym Olimpijczykiem, natomiast w niedzielę 29 listopada podejmował naszą drużynę MKS MOS Konin.

Pierwszy mecz z Olimpijczykiem wygraliśmy u siebie 45:33. Spodziewaliśmy się więc trudnej przeprawy a tymczasem nasze dziewczęta zagrały bardzo dobre spotkanie i po raz pierwszy zdobyły 100 punktów grając jednocześnie skutecznie w obronie. Końcowy wynik 101:32.

UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. – UKS Moskawa Środa Wlkp. 32:101 (6:33, 7:26, 9:21, 10:21)

Punkty dla UKS Victoria Plewiska: Stefanowicz Gabriela 29, Mierzejewska Marika 15, Czerwińska Amelia 14, Stefanowicz Monika 13, Kiersk Maria 7, Strycharczyk Alesandra 7, Klimek Anastazja 4, Klimek Jessica 4, Kosmowska Anna 4, Kempińska Paulina 2, Popielas Zuzanna 2, Dudova Oleksanda 0.

W niedzielę nasz zespół wystąpił w Koninie przeciwko miejscowemu MKS MOS odnosząc zwycięstwo 64:32. Mecz miał dwa oblicza. Pierwsza połowa to wyrównana walka w czym przede wszystkim zasługa naszych dziewcząt, które raziły dużą nieskutecznością. Po przerwie w tym elemencie nastąpiła zdecydowana poprawa i przewaga naszego zespołu nie podlegała dyskusji.

MSK MOS Konin – UKS MOSKAWA Środa Wlkp. 32:64 (10:17, 5:5, 5:22, 12:20)

Punkty dla UKS Victoria Plewiska: Stefanowicz Gabriela 17, Mierzejewska Marika 13, Kempińska Paulina 8, Dudova Oleksandra 6, Kiersk Maria 6, Strycharczyk Aleksandra 5, Stefanowicz Monika 3, Czerwińska Amelia 2, Kosmowska Anna 2, Popielas Zuzanna 2, Maciejewska Natasza 0, Sip Oliwia 0.

Po tych spotkaniach nasz zespół zapewnił sobie miejsce w pierwszej trójce dające awans do grupy finałowej w lidze U-13. Przed nami ostatnie spotkanie z Liderem Swarzędz, którego pokonaliśmy w jego hali 67:66. Czeka nas trudne zadanie, ale jesteśmy pełni wiary w końcowy sukces.