WRACAMY DO TRENINGÓW 09-05-2020

WSSEŚroda

W związku z rządowymi decyzjami o dopuszczeniu od 4 maja 2020 r. zajęć na otwartych obiektach sportowych przywracamy zajęcia treningowe dla grupy młodziczek według następujących zasad:

– od dnia 12 maja tj. wtorek do końca maja treningi będą odbywać się dwa razy w tygodniu po 75 minut. Dni treningowe to wtorek i piątek /w maju będą to 12, 15, 19, 22, 26 i 29/,

– zgodnie z obowiązującymi na dzień dzisiejszy limitami ilości ćwiczących w grupie /6 zawodniczek plus trener na jednym boisku/ zajęcia prowadzić będziemy na boiskach Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno – Ekonomicznej w Środzie Wielkopolskiej. Kompleks sportowy przy WSSE dysponuje dwoma niezależnymi boiskami co pozwala nam trenerom prowadzić jednocześnie trening z 12 dziewczynkami /każdy z nas trenerów prowadzi trening z 6 dziewczynkami na jednym boisku/. Ponieważ łącznie w grupie trenujących dziewcząt jest 21 tym sposobem umożliwimy udział wszystkim.

– organizacyjnie uwzględniając względy logistyczne udział w poszczególnych zajęciach z podziałem na grupy wygląda następująco:
  * I trening 17:00 – 18:15 /8 zawodniczek z Plewisk + 4 zawodniczki z Kostrzyna/
  * II trening 18:30 – 19:45 /3 zawodniczki z Plewisk w tym Agata Kempińska + 5 zawodniczek ze Środy i 1 zawodniczka z Kostrzyna/

– wymogi organizacyjno – sprzętowe: z uwagi na obowiązujący na tym etapie zakaz korzystania z szatni dziewczynki na trening przybywają w strojach i dresach klubowych, zawodniczki posiadające swoje piłki zabierają je na trening, piłki klubowe wydamy zawodniczkom nie posiadającym piłek własnych do użytku indywidualnego na okres do powrotu do hali. W drodze do obiektu obowiązują maseczki, podczas zajęć nie. W kompleksie dostępna będzie toaleta. W przypadku złej pogody /opady deszczu/ zajęcia będziemy odwoływać.

Zajęcia w tym okresie prowadzić będziemy z zachowaniem zasad unikania bliskiego kontaktu oraz bez rywalizacji.