ZWYCIĘSTWO KADETEK 09-12-2020

W środę 9 grudnia nasze kadetki zmierzyły się w ligowym meczu z drużyną Pompax Tęcza Leszno.

Pierwsza kwarta to wyrównana gra obu drużyn, którą wygraliśmy minimalnie 11:10. W drugiej kwarcie triumfowały nasze przeciwniczki wygrywając ją 12:6. Nasze dziewczyny podniosły się w trzeciej kwarcie wygrywając ją zdecydowanie 9:17. Ostatecznie mecz zakończył się naszym pierwszym zwycięstwem w tegorocznych rozgrywkach ligowych 48:45.

Pompax Tęcza Leszno – UKS Victoria Plewiska 45:48 (10:11, 12:6, 9:17, 14:14)

Punkty dla UKS Victoria Plewiska: Stefanowicz Gabriela 12, Mierzejewska Marika 1, Rudomina Łucja 11, Forysiak Melania 6, Kempińska Paulina 4, Majtczak Olga 4, Kempińska Agata 0, Kiersk Maria 0, Kosmowska Anna 0, Krzywda Liwia 0, Majcher Klaudia 0, Strycharczyk Aleksandra 0.