MECZ MŁODZICZEK Z POZNAŃSKIM MUKS-EM 27-01-2021

63

-

49

W środę awansem rozegraliśmy kolejny mecz młodziczek starszych z MUKS-em Poznań w jego hali.

Pierwsza połowa przebiegła całkowicie pod dyktando gospodyń, które uzyskały zdecydowaną przewagę 42:14. W przerwie nasz zespół przeszedł gruntowną metamorfozę i zaczął pościg za przeciwnikiem i mozolne odrabianie strat. Graliśmy twardo w obronie i wyprowadzaliśmy skuteczne kontrataki. W ataku pozycyjnym nareszcie byliśmy skuteczni. Wygraliśmy drugą połowę różnicą 14 punktów, ale zwycięstwa w całym meczu to nie przyniosło, bo starty z pierwszej połowy były zbyt duże. Ostatecznie MUKS wygrał 63:49.

MUKS Poznań – UKS MOSKAWA Środa Wielkopolska: 63:49 (23:4, 19:10, 13:21, 8:14)

Punkty dla UKS Moskawa Środa Wielkopolska: Stefanowicz Gabryiela 18, Kempińska Paulina 6, Stefanowicz Monika 6, Czerwińska Amelia 4, Dudova Oleksandra 4, Liszyńska Wiktoria 4, Kiersk Maria 3, Kosmowska Anna 2, Sip Oliwia 2, Strycharczyk Aleksandra 0.